
Przyszedł króliczek cały różowy. Był on bardzo wesoły dał każdemu z rodziny prezenty schowała je ukrył bo tak należy i uciekła szybciutko by przyjść jutro. Ruszył kule ze sniegiem i napsocił lecz schował swoj ogon i uciknął łomoci. 
Jak widać króliczek to ja więc z okazji tego doniosłego ważniejszego chrześcijańskiego
święta organizuję impreze na 1.04.13r. będzię się nazywać Wilekanoc z Awatariagry i mam nadzieję, że na prawdę dużo ludzi bo na koniec rozdam MOŻE małe upominki więc zapraszam wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:30.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz